PRIMAL GEAR

KABURY

Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear. Cechują się wysoką ergonomią dzięki zastosowanie nowoczesnych form, które idealnie pasują z dedykowanymi modelami broni. W katalogu kabur znajdują się również pozycję przystosowane do broni lub replik z zamontowanym źródłem światła.

Polimerowa kabura do replik 1911 - Czarna

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear kabura taktyczna przeznaczona do montażu na pasach o maksymalnej szerokości 60mm. Do kabury pasują repliki pistoletów 1911 bez oświetlenia taktycznego. Kabura została wyposażona również w regulacje docisku by lepiej dopasować ją pod daną replikę.W zestawie znajdują się części do zamocowania montażu na pas.

Polimerowa kabura do replik P226 - Czarna

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear kabura taktyczna przeznaczona do montażu na pasach o maksymalnej szerokości 60mm. Do kabury pasują repliki pistoletów P226 bez oświetlenia taktycznego. Kabura została wyposażona również w regulacje docisku by lepiej dopasować ją pod daną replikę.W zestawie znajdują się części do zamocowania montażu na pas.

Polimerowa kabura do replik P226 z latarką X300 - Czarna

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear kabura taktyczna przeznaczona do montażu na pasach o maksymalnej szerokości 60mm. Do kabury pasują repliki pistoletów P226 wyposażone w oświetlenie taktyczne serii X300. Kabura została wyposażona również w regulacje docisku by lepiej dopasować ją pod daną replikę. W zestawie znajdują się części do zamocowania montażu na pas.

Polimerowa kabura do replik G34 - Czarna

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear kabura taktyczna przeznaczona do montażu na pasach o maksymalnej szerokości 60mm. Do kabury pasują repliki pistoletów Glock 34 bez oświetlenia taktycznego. Kabura została wyposażona również w regulacje docisku by lepiej dopasować ją pod daną replikę.W zestawie znajdują się części do zamocowania montażu na pas.

Polimerowa kabura do replik G17 - Czarna

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear kabura taktyczna przeznaczona do montażu na pasach o maksymalnej szerokości 60mm. Do kabury pasują repliki pistoletów Glock 17 bez oświetlenia taktycznego. Kabura została wyposażona również w regulacje docisku by lepiej dopasować ją pod daną replikę.

W zestawie znajdują się części do zamocowania montażu na pas.

Polimerowa kabura do replik GBB z latarką X300 i tłumikiem (TYP 2) - Czarna

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear kabura taktyczna przeznaczona do montażu na pasach o maksymalnej szerokości 60mm. Do kabury pasuje wiele replik pistoletów GBB wyposażonych w oświetlenie taktyczne serii X300 oraz tłumik dźwięku. Kabura została wyposażona również w regulacje docisku by lepiej dopasować ją pod daną replikę. W celu dopasowania pod dany zestaw kabura może wymagać drobnych modyfikacji. W zestawie znajdują się części do zamocowania montażu na pas.

Polimerowa kabura do replik GBB z latarką X300 i tłumikiem (TYP 1) - Czarna

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear kabura taktyczna przeznaczona do montażu na pasach o maksymalnej szerokości 60mm. Do kabury pasuje wiele replik pistoletów GBB wyposażonych w oświetlenie taktyczne serii X300 oraz tłumik dźwięku. Kabura została wyposażona również w regulacje docisku by lepiej dopasować ją pod daną replikę. W celu dopasowania pod dany zestaw kabura może wymagać drobnych modyfikacji. W zestawie znajdują się części do zamocowania montażu na pas.

Szkieletowa pletwa do kabur Stegos - Multicam®

Świetnie współpracuje z minimalistycznymi pasami taktycznymi dwu modułowymi. Bez problemowy montaż na pasach o szerokości do 57mm lub w systemie  PALS.  Kabura zamontowana na Stegos może zostać odchylona o 10° do przodu i do tyłu oraz ustawiona na jednej z trzech dostępnych opcji wysokości.

Szkieletowa pletwa do kabur Stegos - Czarna

Świetnie współpracuje z minimalistycznymi pasami taktycznymi dwu modułowymi. Bez problemowy montaż na pasach o szerokości do 57mm lub w systemie  PALS.  Kabura zamontowana na Stegos może zostać odchylona o 10° do przodu i do tyłu oraz ustawiona na jednej z trzech dostępnych opcji wysokości.

Ciekawe rozwiązania projektowe i techniczne a także zastosowane materiały sprawiają, że kamizelki Primal Gear sprostają każdej,
nawet najbardziej wymagającej misji.

Mnogość ciekawych projektów ładownic pozwoli na uporządkowanie oporządzenia na kamizelce czy pasie i zabranie wszystkich potrzebnych przedmiotów. 

Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego przez firmę Primal Gear. Cechują się wysoką ergonomią dzięki zastosowanie nowoczesnych form, które idealnie pasują z dedykowanymi modelami broni.

Szeroka gama pasów taktycznych, pozwoli Ci dobrać model, który spełni twoje wymagania użytkowe. Cechują je nowoczesne rozwiązania wzornicze oraz zweryfikowane przez wieloletnie doświadczenie użytkowe.

Wygodne plecaki i pojemne torby to jedna z głównych domen marki Primal Gear! W ofercie znajdują się plecaki taktyczne oraz o przeznaczeniu do codziennego zastosowania.

Gdy zachodzi potrzeba na przetransportowanie broni warto postawić na markę Primal Gear! Praktyczne torby z dużą ilością kieszeni, przegród i innych ciekawych rozwiązań.